Məşhur alman markasının Azərbaycanda daha bir filialı açıldı - ÜNVAN
(®) Keyfiyyətli, innovativ və müştəri yönümlü... Əsl alman keyfiyyəti azarkeşləri üçün daha bir sevindirici xəbər!
Məşhur alman markası TEKA ölkəmizdəki filial şəbəkəsini genişləndirməyə davam edir.
1924-cü ildən fəaliyyət göstərən, öz yüksək keyfiyyətli məhsulları ilə dünyanın 110 ölkəsində təmsil olunan və 100 milyondan çox müştərisi olan TEKA şirkəti Azərbaycanda sayca üçüncü filialını – Ağ Şəhər Mağazasını vətəndaşların xidmətinə təqdim etdi.
Ən son texnologiyalara əsaslanan mətbəx avadanlıqları, eləcə də, hamam aksesuarları əsl keyfiyyət axtaranlar üçün indi daha əlçatandır.
Mağaza Ağ Şəhərin ən gediş-gəlişli yerində, Xaqani Rüstəmov küçəsində yerləşir.
Teka-nın Azərbaycandakı rəsmi distribüteri "Aztex Group" şirkətinin icraçı direktoru Nurlan Məmmədov öz açılış çıxışı zamanı ölkə əhalisinə daim yüksək keyfiyyətli və innovativ məhsullar təqdim etməyə çalışdıqlarını bildirdi.
Çoxsaylı qonaqların, eləcə də, bir sıra şou-biznes nümayəndələrinin iştirak etdiyi açılış mərasimi əyləncəli viktorinalar və gözlənilməz hədiyyələrlə yadda qaldı.
Əsl alman keyfiyyətini münasib qiymətə əldə etmək istəyənlər üçün daha bir şad xəbər də var. Dekabrın 1-dən etibarən bütün Teka mağazalarında Yeni İl münasibətilə təkrarsız endirim kampaniyasına start verilir.
Yüksək keyfiyyətli mətbəx avadanlıqlarını uyğun şərtlərlə əldə etmək istəyən hər bir kəs (012) 464 87 77 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilər.