“Retaş” market iddialıdır - regionlarda filialları açılacaq
“Retaş” inşaat marketinin Azərbaycanın digər rayon və şəhərlərində filialları açılacaqdır. “Retaş” inşaatda yeni cığır açmağı planlaşdırır.
Bunu Marja-ya “Retaş” markasının yaradıcılarından Arif Məmmədov bildirib.
Qeyd edək ki, ilk “Retaş” inşaat marketi Bakıda Azadlıq prospekti 163 ünvanında açılıb.
Arif Məmmədov “Retaş” inşaat marketin ölkənin inşaat bazarına yeni nəfəs gətirəcəyini bildirib. O qeyd edib ki, bu inşaat marketdə ziyarətçilər arzu etdikləri inşaat materiallarının ən yaxşılarını əldə edəcəklər.
“Retaş” inşaat marketdə hər biri öz sahəsində lider olan markalar son istehlakçıya təqdim olunur.
Bu inşaat market Bakıda fəaliyyətə başlayan ilk dükan olsa da, bu il ərzində ölkənin digər şəhərlərində də filialları açılacaqdır.
“Retaş” inşaat marketdə satışı həyata keçirilən bir çox məhsul koteqoryaları vardır: İnşaat boyaları, sənaye boyaları, epoksi boyalar, mebel boyaları, laklar, dolğular, sement əsaslı quru inşaat qarışıqları, gips əsaslı məhsullar, keramoqranitlər, kafellər, metlaxlar, santexnika məhsulları, elektrik avadanlıqları, isitmə sistemləri, xırdavatlar və sairə.
Boya alıcıları üçün “Retaş”-da marketdən ayrılmadan bir neçə dəqiqəyə istədikləri rəngdə boyanı əldə etmək imkanı var. Bunun üçün ən müasir rəngləndirmə aparatı və mütəxəssislər marketdə xidmətinizdə olacaqdır.
“Retaş”-ın üstünlüklərindən biri odur ki, ilk yerli keramoqranit markası olan “NB Ceramic” məhsullarıın eksklüziv satış hüququna malikdir. Burada siz 21-ci əsrin inşaat möcüzəsi hesab olunan Azərbaycan keramoqranitinin ən geniş çeşidi ilə qarşılaşacaqsınız. Seçilən keramoqranitlərin məkanınıza uyğun yerləşdirməsini professional dizaynerlər həyata keçirəcək. “Retaş” ona görə unikaldır ki, inşaatın ən müxtəlif mərhələlərində, qaba inşaatdan son dizayn toxunuşuna qədər bütün materiallar birinci əldən son isteklakçıya təqdim edilir.