“Saloğlu Mebel”in növbəti diler mağazası açıldı – ŞƏBƏKƏ BÖYÜYÜR
(®) Ölkə üzrə ən yüksək keyfiyyəti və münasib qiymətləri ilə hər zaman seçilən və sevilən “Saloğlu Mebel”in Lənkəran şəhərində növbəti diler mağazasının açılışı olub.
İstehsalatında məşhur Avropa şirkətlərinin xammal və materiallarından istifadə edən “Saloğlu Mebel” zövqlü dizayn və geniş çeşidlərlə əhalimizin xidmətindədir. Lənkəranda açılan “Saloğlu” diler mağazasında da bütün mebel çeşidləri sərgilənməkdədir.
“Saloğlu” fabrikinin əsas hədəfi avropa bazarına çıxmaq və MDB ölkələrinə ixracatla yanaşı, daxili bazarda da ölkənin bütün rayonlarında “Saloğlu” diler mağazalar şəbəkəsi yaratmaqdır. Açılacaq hər yeni mağaza ilə bölgələrdə 10- 15 yeni iş yeridə açılmış olacaqdır.
Hazırda bölgələr üzrə “Saloğlu” dileri kimi fəaliyyət göstərmək istəyən və mebel sahəsi üzrə marağı olan iş adamları arasında müəyyən şərtlər üzrə seçim edilməkdədir. Əsas məqsəd 1 qiymət və yüksək keyfiyyəti əhaliyə daha əlçatan etməkdir.