Türk markalarını Türkiyədən birbaşa öz qiymətinə alın
(®) Onlayn alış-veriş bir çox cəhətlərinə görə artıq ənənəvi mağaza və mollardan alış-verişi üstələyir. Son dövrlərdə Türkiyədən onlayn alış-veriş etmək trendə çevrilib.
Onlayn alış-veriş imkanlarından biri də sürətli kuryer şirkətləri vasitəsi ilə Türkiyənin trendyol.com, hepsiburada.com kimi onlayın alış-veriş saytlarından malların sifariş edilməsidir.
Bu sahədə xidmət göstərən AZEX şirkəti sizi məktəb, universitet, həmçinin yeni payız sezonu alış-verişinizi Türkiyədən onlayn həyata keçirməyə dəvət edir.
Türkiyədən onlayn alış-veriş etməklə ailələr öz büdcələrinə 50-70%-dək qənaət etmiş olurlar. Şirkətdən bildirirlər ki, məktəb çantalarını və geyimlərini 15 manatdan, yeni payız sezonunun dəbli geyimlərini isə 20-30 manatdan başlayan qiymətlərlə əldə edə bilərsiniz.
Sifariş vermək üçün ilk öncə yuxarıda göstərilən alış-veriş saytından (trendyol.com, hepsiburada.com) istədiyiniz geyimi və əşyanı seçirsiniz. Daha sonra həmin geyim və əşyanın linkini AZEX şirkətinin saytında qeydiyyatdan keçməklə yaratdığınız şəxsi kabinetdə sifariş verirsiniz. Sifarişin ödənişini bank kartınızla etdikdən sonra isə 3-5 gün ərzində sifarişinizi AZEX şirkətinin Cəfər Cabbarlı küçəsi 14, Qapı 1 (Nizami metrosunun yaxınlığı, KapitalBank ilə üzbəüz) ünvanında yerləşən ofisindən təhvil alırsınız.